Zdjęcia do dowodu osobistego i paszportu

Zdjecia do dokumentów, czy dyplomów są wizytówką człowieka. W naszym zakładzie przykładamy dużą wagę do jakości tych zdjęć. Na życzenie klienta zdjęcia poddajemy bezpłatnej korekcie i retuszowi.

Wymiary zdjęcia do dowodu osobistego i paszportu

Wymiary zdjeć do dowodu osobistego i paszportu są ściśle określone i wynoszą 3,5cm x 4,5 cm.

Jakie wymagania muszą spełniać zdjęcia do dowodu osobistego i prawa jazdy?

Zdjęcie do dowodu osobistego przedstawia lewy półprofil z odsłoniętym lewym uchem bez nakrycia głowy, z wyjątkiem osób przynależących do wspólnoty wyznaniowej, w której obowiązują specyficzne normy obyczajowe. Osoby noszące ciemne okulary mogą wykonać zdjęcie do dowodu osobistego w okularach ale muszą pamiętać o konieczności przedstawienia w urzędzie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Jakie wymagania muszą spełniać zdjęcia do paszportu?

Zdjęcie do paszportu musi spełniać restrykcyjne wymagania dotyczące jakości i układu zdjęcia. Zdjęcie musi odwzorowywać naturalny kolor skóry i oczu osoby fotografowanej. Zdjęcie paszportowe powinno przedstawiać całą twarz patrzącą prosto w obiektyw, bez nakrycia głowy i okularów.

Zalecamy wykonywanie zdjeć paszportowych w profesjonalnym zakładzie fotograficznym, ponieważ wymagania dotyczące tego rodzaju zdjeć są bardzo przestrzegane w urzędach paszportowych.

  

Wykonnujemy wszelkiego rodzaju zdjęcia do dokumentów obowiązujacych w urzędach.

Przykładowe zdjęcia do dokumentów